Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową Beauty Routine
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Usta ubrane w kolor, a nie przebrane

2022-03-02
Usta ubrane w kolor, a nie przebrane

Usta ubrane w kolor, a nie przebrane

Must have dla kobiet ceniących w makijażu naturalność i subtelność to pomadko-błyszczyki, które delikatnie nadają kolor ustom i nabłyszczają je. Pomadko-błyszczyki mają wiele modnych kolorów, ale nie każdy będzie pasował do Twego typu urody.

Kolor makijażu ust musi być precyzyjnie dobrany do karnacji skóry.
Użycie zbyt jasnej, albo zbyt ciemnej pomadki sprawi, że będziemy wyglądać niezdrowo, bądź makijaż bardzo będzie się rzucał w oczy, niestety przez swój karykaturalny efekt.

Jak dobrać kolor odpowiedni do swojej cery?

Przy jasnej, kremowej cerze sprawdzą się czerwienie i złote odcienie. Do cery nieco ciemniejszej, lekko różowej doskonałe będą amaranty i pastele. Ciemna karnacja dobrze prezentować się będzie w kolorach bordowych, brązowych i miedzianych.

Pomadko-błyszczyki Celia mają aż 24 kolory do wyboru, by każda z kobiet mogła dobrać kolor idealny dla siebie.

Ważny jest również naturalny połysk, który wzmacnia dodatkowo efekt świeżych, naturalnych ust. A oto z pomadko-błyszczykami Celia łatwo, bo ich receptura zawiera mix nawilżających składników, które sprawiają, że kosmetyk pokrywa usta delikatnym, naturalnym kolorem z lśniącym wykończeniem.

Zarówno w modzie, jak i w makijażu sprawdza się stwierdzenie ,„less is more”, dlatego w makijażu często warto usta musnąć jedynie kolorem a nie, je całkiem zakryć.

Zobacz propozycję pomadko-błyszczyków Celia i wybierz idealną dla siebie.

Polecane

pixel